Vrátenie tovaru

Výmena a vrátenie tovaru

Pokiaľ vám zakúpený tovar nebude vyhovovať čí s ním nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní odo dňa doručenia vrátiť a to bez udania dôvodu.

Ako postupovať

  1. Tovar riadne zabaľte a do balíka priložte tiež formulár pre odstúpenie od zmluvy, ktorý zasielame ako prílohu e-mailu, ktorým vás informuje o úspešnom uskutočnení objednávky na našom e-shope. Prípadne si formulár môžete stiahnuť TU.
  2. Balik zašlite na našu adresu TOPTEX – group s.r.o. , Baškovce 81, 073 01 Baškovce. Medzitým nás prosím informujte na e-mail info@abito.sk , že nám posielate balík späť.
  3. Pokiaľ máte záujem o iný rozmer, alebo model, musíte si vytvoriť novú objednávku, ktorú musíte znova uhradiť. Tovar za tovar nemeníme.
  4. Na tovar, ktorý zákazník vráti je vystavený dobropis na základe ktorého budú vrátené peniaze. Peniaze odosielame na účet, ktorý ste uviedli vo formulári pre odstúpenie od zmluvy, najneskôr do 14 dní od prijatia oznámenia o vrátení tovaru.

Pokiaľ nie je vrátenie tovaru spôsobené chybou predajcu, náklady spojené s vrátením tovaru nesie spotrebiteľ. 

Vrátenie nekompletnej zásielky

V prípade že tovar vraciate a požadujete vrátenie peňazí v plnej výške i s cenou poštovného, je treba nám spätne zaslať kompletnú zásielku. Pokiaľ zásielka obsahuje viac položiek a vy nám vrátite iba časť z nich, zasielame späť na váš účet iba hodnotu vráteného tovaru bez ceny poštovného.

Vrátenie nekompletnej zásielky a doprava zdarma

Pokiaľ sa vracia časť objednávky, ktorá pôvodne mala hodnotu cez 70 EUR, a vy ste pri nákupe mali dopravu zadarmo a hodnota objednávky sa z dôvodu vráteného tovaru zníži pod hodnotu 70 EUR, nárok na dopravu zdarma vám zaniká. To znamená, že vám bude zaslaná späť čiastka, ktorá sa rovná hodnote vráteného tovaru zníženého o cenu dopravy. 

 

Adresa pre  zasielanie balíka späť k nám

 

TOPTEX – group s.r.o.

Baškovce 81

073 01 Baškovce

Slovenská republika

 

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo nejasností ohľadom vrátenia tovaru nás neváhajte kontaktovať:  

  • telefonicky na čísle +421 903 642 665 (pondelok – piatok od 8:30 do 16:00 , sobota od 8:30 do 12:00 )                                                                                     
  • alebo e-mailom na info@abito.sk

 

Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

 

Tu si môžete stiahnuť FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY